Asus K555LN-XO079D mi HP Pavilion 15-P105NT mi almalıyım?

BurGuNa

Hectopat
Daha fazla  
Asus K555LN-XO079D Intel Core i7 4510U 2.0GHz / 3.1GHz 8GB Fiyatı

HP PAVILION 15-P105NT NOTEBOOK - Teknosa

Merhaba arkadaşlar, iki laptop dan birini almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan bazı hususlar var yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

1-) Asus laptop freedos olarak geliyor sitenizde araştırma yaptığımda freedosa windows yükleme işlemini buldum fakat orada Uefi ile yükleme oluyor. Benim alıcağım bu Asus ta uefi desteği varmı yani o videodaki işlemleri bire bir uygularsam herhangi bir sıkıntı olur mu?

2-) Asus laptopa videoda anlatıldığı gibi kurulumu gerçekleştirdim diyelim. Benim şuanda lisanslı işletim sistemim yok lisanslı işletim sistemini almam 1-2 ayı bulur. Ben 1-2 ay boyunca lisanssız kullanabilir miyim videodaki yüklediğimiz sistemi?

3-) HP aynı özelliklere sahip + Windowsu içinde fakat çok ısındığını duydum bu konuda ne biliyorsunuz?

Siz olsanız hangi laptopu alırsınız? Buraya kadar sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim yardımınızı bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı