ASUS K555U macOS Sierra kurulumu

isaylcnky

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.Kendi dizüstü bilgisayarıma başlıkta da belirttiğim gibi Sierra yüklemek istiyorum

Sistemim:
  • Intel Core İ5 6200U
  • Nvdia GTX940MX
  • 8 GB RAM
Uyum sağlayıp veya sağlamama gibi bir durumu söz konusu ise bana yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilgisayarımın 1 TB harddiskin 500 GB'lık bölüöüne Windows 10, gerikalanınada macOS kurmak istiyorum. Bununla alakalı herhangi bir anlatımınız var mı ?

Peki ben macOS'un orijinal yani lisanslı ürününü nasıl alabilirim
Sanırım sanal bilgisayara bir macOS kurup Mac App Store da orijinal lisanslı halini satın alıp usb bu şekilde boot edebilirim değilmi?

Peki ben macOS'un orijinal yani lisanslı ürününü nasıl alabilirim
Sanırım sanal bilgisayara bir macOS kurup Mac App Store da orijinal lisanslı halini satın alıp usb bu şekilde boot edebilirim değilmi?

macOS zaten ücretsiz bir dağıtımdır. Haliyle zaten orjinal yazılım kullanıyorsunuz.

Aman Technopat'ın yayınladığı videolar da lisanslı ürünün alınması gerektiğini vurgulamıyor.

@claus'un verdiği macOS Sierra'lar ücretsizdir. Ancak yanlış hatırlamıyorsam bazı macOS'lar para ile satılabiliyor.
Ama Sierra ücretsiz ve yasal bir dağıtımdır.

Merhaba. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Ben sizin verdiğiniz Sierra imaj dosyasını indirirken bir sorunla karşılaşıyorum. Mega'dan yüklerken kota aşımı uyarısı veriyor. Bu sorunu pro satın alarakmı aşabiliyorum ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı