ASUS K555UB model seçimi

bilalbayram13

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önce hiç laptopa ram takviyesi yapmadım. Nereden alıp nasıl taktırabilirim yardımcı olur musunuz?

Aradaki tek fark 198T'nin beraberinde Windows 10 ve 8 GB ile gelmesi sanırım. Ben 99D'yi aldım yaklaşık 1 ay önce. Windows 10 kurdum, 8 GB da RAM ekledim. Sorunsuz olarak kullanıyorum.
Memnun musunuz? Ben LOL oynuyorum genellikle. Yorumlarda hoparlörden cızırtı geliyor kasası dayanıksız gibi düşünceler gelmiş de.

• RAM takviyesi çol basit, kendiniz de yaparsınız.
  • Cızırtı sesi HDD'den geliyor, çözümü yok.
  • Ben kalitesizlik sezmedim. 1600-1700 lira seviyesinde bir laptop göre çok iyi.
RAM upgrade'i: youtube.com/watch?v=QmqKURQExMI

• RAM takviyesi çol basit, kendiniz de yaparsınız.
  • Cızırtı sesi HDD'den geliyor, çözümü yok.
  • Ben kalitesizlik sezmedim. 1600-1700 lira seviyesinde bir laptop göre çok iyi.
RAM upgrade'i: youtube.com/watch?v=QmqKURQExMI
Ürünün fiyatı dünden bugüne 100TL artmış. Kredi kartı limitim yetmediği için alamayacağım.

Aradaki tek fark 198T'nin beraberinde Windows 10 ve 8 GB ile gelmesi sanırım. Ben 99D'yi aldım yaklaşık 1 ay önce. Windows 10 kurdum, 8 GB da RAM ekledim. Sorunsuz olarak kullanıyorum.
Memnun musun nasıL pişman mısın? Bende almayı düşünüyorum da yine alma fırsatın olsa alır mısın ? Yoksa başka bir cihaz mı alırsın ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şahsen bu bilgisayarı kullanıyorum çok güzel bir bilgisayar 1500 2000 Tl bütçeye göre. Kesinlikle önerimdir. Ancak oyunlarda çok yüksek derecede bir kasma sorunu alıyorum ama bakalım inşallah çözebilirim nasıl çözebileceğimi bilen varsa yardım ederse sevinirim. İyi forumlar.
Sadecenotebook com dan aldım ben sizde alabilirsiniz güvenilir bir site.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı