ASUS K556UQ vs Casper C710

hendekciemre46

Hectopat
Alacağım bilgisayar Battlefield 1 ve GTA 5 30 - 40 FPS arası oynarsin menteşeleri sıkıntı cikarmasin istiyorum. Üniversiteye gidecegim için diz üstü alacağım. Fiyat aralığım 2000- 2900 falan olacak. İyi bir leptop önerisi yapacak olan biri var mı ? Ben vatan computerda buldum ama emin değilim pişman olur muyum ?

ASUS K556UQ CORE İ5 7200U 2.5GHZ-12GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK biri bu.

Digeri de: CASPER C710 CORE İ7 7500U 2.7GHZ-16GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"-W10

Sizce hangisi şunu şunu al bu daha iyi diye dusundugunuz bir diz üstü bilgisayarın linkini nedenleriyle açıklama yaparak atarsanız sevirim. Şayet daha fazla kişiye bilgi vermiş oluruz.

1480778623678.png

Yardımcı olmanızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle cidden Casper almayın daha önce Casper'dan müzdarip olan biri olarak söylüyorum bunu.
Bu ikisi arasında tercihim Asus olur. Ancak Vatan dışında sinerji,teknobiyotik,sadecenotebook (bu site de sinerjinin),webdenal gibi sitelere de göz gezdirmenizi öneririm alabilirseniz GTX 950m li bir cihaz daha çok işinizi görecektir.

Sent from my E5303 using Technopat Sosyal mobile app

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı