ASUS K55LN-XO364H Battlefield 3 Low Ayarlarda Oynatır mı?

Windst

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar 2 hafta önce ASUS K55LN-XO364H satın almıştım. Battlefield 3 oyununa sahibim. Oyunum korsan değil. Bir teknoloji mağazasına gidip, DVD'sini satın aldım ve kutunun içindeki kodu Origin'e aktardım. Bu bilgisayarı almadan önce, bizim evde ki masaüstü bilgisayarda Low ayarlarda oynuyordum çok rahat. O bilgisayar benim değil. Ailemizin ortak bilgisayarı gibi bi' şey :). Şu anda kullandığım kişisel bilgisayarım Battlefield 3'ü Low ayarlarda oynatır mı?

Sistem Özellikleri :
İşlemci : İntel Core i5-5200u 2.20 Ghz
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 840M
Ram : 8 GB
İşletim Sistemi : Windows 8.1 Single Language 64 Bit

Arkadaşlar 2 hafta önce ASUS K55LN-XO364H satın almıştım. Battlefield 3 oyununa sahibim. Oyunum korsan değil. Bir teknoloji mağazasına gidip, DVD'sini satın aldım ve kutunun içindeki kodu Origin'e aktardım. Bu bilgisayarı almadan önce, bizim evde ki masaüstü bilgisayarda Low ayarlarda oynuyordum çok rahat. O bilgisayar benim değil. Ailemizin ortak bilgisayarı gibi bi' şey :). Şu anda kullandığım kişisel bilgisayarım Battlefield 3'ü Low ayarlarda oynatır mı?

Sistem Özellikleri :
İşlemci : İntel Core i5-5200u 2.20 Ghz
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 840M
Ram : 8 GB
İşletim Sistemi : Windows 8.1 Single Language 64 Bit
Bilgisayardan memnun musunuz?

Ben GT 650M ile 1080p'de Medium'da oynuyordum. Siz de oynarsınız muhtemelen. Ayrıca bu konuları açmadan önce Youtube'a "GT 840M Battlefield 3" yazarsanız zaten sorunuzun cevabını alırsınız. Eğer video bulamazsanız tabii ki burada konu açın biz size yardımcı oluruz. Ayrıca arkadaşın söylediği gibi Notebookcheck sitesini de kesinlikle öneririm. Birçok oyunun testi bulunmakta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Low ayarlarda oyunu çok akıcı bir şekilde oynuyorum. Hiçbir donma, takılma yok. Eğer Asus K55LN-XO364H'ye sahip olan bir arkadaşımız varsa, Battlefield 3'ü Low ayarlarda çok rahat oynayabilirler. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı