Asus K55vd'ye Mac Os X Kurabilir miyim?

Teşekkürler Recep bey. En yakın zamanda deniyecem.

Merhaba arkadaşlar mac os x meveriks kurarken -v ile bot ettim ekran simsiyah da kaldı..

Arkadaşlar sanal mac os x de indirdiğim maveriks iso'yu unibes ile usb'ye yazdım.. Pc de -v ile bot ettim yazılar geldi yazıların sonunda ekran gitti karardı, hiç bir şey yok yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Eyvallah kardeşim sorun çözüldü. Kuruyorum şimdi ama yine aynı sorun çıkar mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi akşamlar. Asus k55vd laptobuma unibest ile yazdığım usb ile 2 kez kurulum yaptım ama sorunlar çıktı. Tekrar kurmak istedim boot seceneğin de usb yi seçtiğim de usb boot olmuyor ve pc de (rebot and select preper boot device) siyah bir ekran çıkıyor. Tekrar windows 7 kurmak zorun da kaldım ama mac os x meveriks kurmak istiyorum. Sorun nedir acaba? USB bi boot özelliğimi bozuldu ben mi yanlış bir şey mi yapıyorum. Bir daha mı sanal mac os da yazmam lazım teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı