Asus K55VJ yanlış BIOS kurma sonrası orijinal BIOS'u kabul etmiyor

pasaguray

Decapat
Asus K55VJ marka laptop sahibiyim. BIOS güncelledim fakat version olarak K55VM yüklemişim, şu anda K55VJ yüklemeye çalışıyorum kabul etmiyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

BIOS üzerinden easy flash ile doğru olanı yüklemeyi denedin mi ?
Denedim ve gezmediğim site kalmadı kendisine ait BIOS sürümünü kabul etmiyor, yenisi mevcut diyor. Oysa başka modelin BIOS sürümü üzerindeki.
20181219_220936_640x311.jpg

20181219_220950_640x311.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce kurarken de aynı hatayı almış olmalısın, o durumda uyarıyı gözardı edip devam mı etmiştin?
Daha önce bunu yapmadım, Asus sitesinden BIOS sürümünü indirirken dikkat etmeden indirip kurdum. Benim anlamadığım farklı sürümü kurarken neden beni uyarmadı ? Çok rahat kurdu, bende aygıt yöneticisinden 2 driverin ünlem işaretli olduğunu görünce fark ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu gözardı edip işleme devam edebiliyorsan o şekilde deneyebilirsin, BIOS olduğu için riskli gerçi.
Servis kitapçığını bulabilirsen belki o da yardımcı olabilir.
ilginize teşekkür ederim sıkıntı çıkmıyor evet böylede takılabiliyorum ama çözebilsem iyi olurdu biraz takıntılıyımdır kolay gelsin iyi çalışmalar

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı