ASUS K56CB Laptop Önerisi

Recep bey asus'un aynı size önermiş olduğu modeli önermişti. Asus'la ilgili hiç bir bilgim yoktu daha sonra asus'un videolarını takip ettim forumlarınıda aynı şekilde ve çok cezbedici geldi şimdi tam alacaktım uzun araştırmalar sonucu şimdi de 128 bit ile 64 bit arasında iki ikilemde kaldım :):confused:

Recep bey asus'un aynı size önermiş olduğu modeli önermişti.Asus'la ilgili hiç bir bilgim yoktu daha sonra asus'un videolarını takip ettim forumlarınıda aynı şekilde ve çok cezbedici geldi şimdi tam alacaktım uzun araştırmalar sonucu şimdide 128 bit ile 64 bit arasında iki iklemde kaldım :):confused:
İkileme girmeye gerektiren bir bilgi eksiliği yok önerilen Asus'da ki gt740m ekran kartı 64 bit.

bende kaç gündür düşünüyorum bu fiyattaki bir laptop ta böyle bir ekran kartı var diye peki bunun 128 bit hızında olan bilgisayarı varmıdır varsa yardımcı olurmusunuz
Türkçe kurallarını uyman konusunda uyarıyorum yoksa biraz sonra ceza alabilirsin mesajını düzenle.

- - - Güncellendi - - -

Daha sonra sana bilgim dahilin de önerilerde bulunabilirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı