Asus k56cb-xo032h BIOS ayarı sonrası ekran açılmıyor

atakan1983

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Eczane Teknisyeni
Merhaba arkadaşlar dün gece bios ayarları ile oynadım ve kaydet deyip çıktım. Bilgisayarı yeniden başlatmak için açma kapama düğmesine bastım fakat fan sesi geliyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Ne bios ekranı nede başka bir şey çıkıyor. Gece den bu yana ne yaptımsa olmadı. Pc açılıyor fakat ekrana görüntü vermiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
bilgisayar modeli: asus k56cb-xo032h garantiye yollamak istemiyorum.
@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Lap top olduğu için başka bir ekrana bağlasam ayar yapmadan açılır mı sizce ?

Monitöründe bir sorun olduğunu düşünüyorum ben, ayarlardan ne yaptıysan artık ya monitörü bozdun ya da bir şekilde devre dışı kaldı. Denemekte fayda var. Yoksa ekranı olmayan bir Bilgisayara kimse bir şey yapamaz.

Yani ekran ayarlarından mı kaynaklanır diyorsunuz. Akşama denerim artık şu an iş yerindeyim.

Şu an evdeyim gelir gelmez ilk işim pc denemek oldu ve sonuç hüsran. 2 farklı yoldan hdmi ve VGA kablo ile bağladım olmadı. PC açıyorum sadece sinyal lambası yanıyor. HDD ışığı yanmıyor klavyeler çalışmıyor. 2 dakikalık video çektim paylaşıyorum ama paylaşım yasak mı? Acaba lütfen bana yardım edin garantiye uğraşmak istemiyorum hdd önemli dosyalarım ve bilgilerim var. Sayın @RecepBaltaş bir el atarmısınız lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bios pilini çıkartmam laptop açmam gerekli tornavida ile açarsam garanti dışı kalır diye korkuyorum. Daha 2 yıl daha garantisi var boşuna birde garantiyi yemeyelim yarın aldığım mağazaya götüreceğim şansıma artık ne çıkarsa.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı