ASUS laptop ekran kartı değişimi

Merdanee

Centipat
Bende ASUS laptop var. AMD9 9420 Radeon R5 işletim sistemi var, ekran kartı iki tane. Birisi AMD Radeon HD 8500M, AMD Radeon (tm) R5 Graphics ekran kartı değiştirmek istiyorum. Bu sistemde mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ASUS laptop var. AMD9 9420 Radeon R5 işletim sistemi var, ekran kartı iki tane. Birisi AMD Radeon HD 8500M, AMD Radeon (tm) R5 Graphics ekran kartı değiştirmek istiyorum. Bu sistemde mümkün mü?
Mümkün değil ekran kartı anakarta entegre bir şekilde geldiği için yükseltme yapamazsınız. İllede yapmak isterseniz e-GPU kullana bilirsiniz forumda bir sürü makale var inceleyebilirsiniz.

Radeon HD 8500M olan harici ekran kartı olarak görünüyor fakat buradaki harici GPU'da anakart üzerinde entegre olduğundan dolayı değişimi yapılamıyor maalesef... Bahsettiğiniz işlem yalnızca üst seviye ve oyun için üretilmiş laptoplarda geçerlidir.

Eğer oyun için ekran kartı takmak istiyorsanız e - GPU kullanma imkanınız var bununla ilgili forumda makaleler bulunmaktadır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı