ASUS laptop ekran kartını görmüyor

cantecir

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Benim ASUS bir laptopum var GL752v 17.3 modeli. Bir sabah uyandım kardeşim BIOS'a girmiş. Çıktığımda ekran kartını görmüyordu. BIOS reset atmayı denedim ama yine de düzelmedi. Nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim ASUS bir laptopum var GL752v 17.3 modeli. Bir sabah uyandım kardeşim BIOS'a girmiş. Çıktığımda ekran kartını görmüyordu. BIOS reset atmayı denedim ama yine de düzelmedi. Nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

BIOS üzerinden ekran kartını devre dışı bırakmıştır açmayı denediniz mi?

Aygıt Yöneticisi üzerinde herhangi bir işaret var mı ekran kartının yanında? Devre dışı bırakmıştır ekran kartını.

BIOS üzerinden ekran kartını devre dışı bırakmıştır açmayı denediniz mi?

BIOS da görünmüyor maalesef eğer öyleyse açmak için ne yapmam gerek.

Aygıt Yöneticisi üzerinde herhangi bir işaret var mı ekran kartının yanında? Devre dışı bırakmıştır ekran kartını.

BIOS da görünmüyor CPU-Z de görünmüyor aygıt yöneticisinde görünmüyor maalesef hiçbir yerde göremiyorum.

Geri
Yukarı