Asus laptop ekranda beyaz kareler çıkıp geri gidiyor

Yudum

Decapat
Asus bilgisayarımı 2 ay önce aldım ve ekranıyla ilgili çok nadir de olsa böyle bir sorun yaşıyorum. Asus AMD A9. Ekranın ortasında minik yeşil beyaz karışımı kareler çıkıyor. Birkaç saniye sonra gidiyor.

Screenshot_20190120-114251-min.png

Güncelleme mi bekleyeyim sizce?
Siz fotoğrafınla beraber servise yollayın sizin sorun farklı olabilir. Ben nedenini öğrendim benim cihazımla ilgili öyle yazdım. Eski sürücüyü kurmayı deneyin sorun devam ederse garantiye gönderin. Ben Acer'ın sitesinden başka yerden sürücü kuramıyorum bu da Acer engellemiş kendi sitesinden yüklememiz için. BIOS güncellemesi varsa güncel tutun.

Siz fotoğrafınla beraber servise yollayın sizin sorun farklı olabilir. Ben nedenini öğrendim benim cihazımla ilgili öyle yazdım. Eski sürücüyü kurmayı deneyin sorun devam ederse garantiye gönderin. Ben Acer'ın sitesinden başka yerden sürücü kuramıyorum bu da Acer engellemiş kendi sitesinden yüklememiz için. BIOS güncellemesi varsa güncel tutun.
Teşekkürler

Rica ederim. Asus forum sitesinden genellikle yabancı forum sitelerinden modelinizle ilgili aynı sorunu yaşayan var mı öncellikle araştırın. Sorunun kaynağını bulamazsanız servise gönderip onlar neyden kaynaklandığını söyleyecekler. Belli testlerden geçerse yazılım sorunu olup göndereceklerdir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı