ASUS laptop için işletim sistemi önerisi

atogrimers

Picopat
Yer
Adana, Gürselpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Önceki konuda yazdığım gibi laptop alacağım ama laptopta işletim sistemi yok, o yüzden kendim kuracağım, hangisini önerirsiniz işletim sistemi olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Önceki konuda yazdığım gibi laptop alacağım ama laptopta işletim sistemi yok, o yüzden kendim kuracağım, hangisini önerirsiniz işletim sistemi olarak?

Windows 11 Pro neden diyecekseniz yeni nesil bir laptopsa 11 kurmanız gerekiyor 10 da çünkü bazı sürücüler çalışmıyor.

Windows 10 yükleyin. Daha stabil 11e göre.

Windows 11 tercihimdir, bende yeni laptop aldım Intel grafik kartını Windows 10'da yükleyemedim ama 11'de sıkıntısız kurdum.

Merhaba benim de almayı düşündüğüm bir modeli almışsınız. Size bir sorum olacak belki dikkatinizi çekmiştir, Asus tuf f15 fx507vv-lp241 lp242 ve lp243 olacak şekilde üç ayrı cihaz var ve bu cihazların fiyatları birbirinden farklı. Siz aralarındaki farkı biliyor musunuz ve neden lp242 yi tercih ettiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı