ASUS laptop RAM yükseltme

Şu anda kullanılabilir ram miktarım 2.5-3 civarlarında oyuna girince yetersiz kalır gibisinden bu yükseltmeyi yapmak istiyorum. Bir de son olarak mavi ekran, uyumluluk vs servis bu sorunları göz önünde bulundurarak işlem yapar değil mi? Sonradan bir sorunla karşılaşmak istemem çünkü.

Servis yapacağı için sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bu yüzden zaten servise gönderin diye tavsiye de bulundum. Eğer kendiniz takarsanız zaten garantisi gidecek ayrıca bazen firmaların anakartlarındaki ram slotlarının her ramla uyumlu olmadığı durumlar oluyor.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Hayırlı olsun diyelim.

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama ram yükseltme işlemini yaptınız mı acaba? Yaptıysanız bilgi verebilirmisiniz fiyat işçilik işlem süresi hakkında.

Selamlar. K555ub 4gb ürün benim de var +8 GB yükseltmek istiyorum. Siz yükseltme işlemini gerçekleştirebildiniz mi? Faydalı oldu mu? Eğer yüksettiyseniz hangi ürünü tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…