ASUS laptop tuş takılı kalıyor

Bütçe
-

Volkswagen

Zeptopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Bilmiyorum
Arkadaşlar selamunaleyküm, ASUS laptopumda oyun oynuyordum. Birden sadece harfler ve sayılar çalışır oldu, geri kalanı iptal. Oyundan çıkamadım, Alt+F4 atamadım, PC'yi kapatıp açtım, kilit ekranına geldi, kendi kendine - spamlamaya başladı. Sonra tüm klavye tuşları iptal oldu, PC'yi açamıyorum. Farenin sol tıkı, bazı yerlerde sağ tık gibi çalışıyor. Şimdi kilit ekranında kaldım açamıyorum PC'yi. Aygıt Yöneticisi'ni açamaz mıyım buradan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamunaleyküm, ASUS laptopumda oyun oynuyordum. Birden sadece harfler ve sayılar çalışır oldu, geri kalanı iptal. Oyundan çıkamadım, Alt+F4 atamadım, PC'yi kapatıp açtım, kilit ekranına geldi, kendi kendine - spamlamaya başladı. Sonra tüm klavye tuşları iptal oldu, PC'yi açamıyorum. Farenin sol tıkı, bazı yerlerde sağ tık gibi çalışıyor. Şimdi kilit ekranında kaldım açamıyorum PC'yi. Aygıt Yöneticisi'ni açamaz mıyım buradan?
Klavyenizde Kir veya başka bir şey varsa temizleyin.

Başka bir rehberden alıntıdır.

Başka bir seçenek de klavye sürücünüzü yeniden yüklemektir:
1. Yönetici haklarınızı kullanarak komut istemini açın ve ardından "devmgmt. msc" komutu komut istemi penceresinde Aygıt Yöneticisi'ni açın
2. Klavyeler'i genişletin > klavye sürücünüze sağ tıklayın ve Aygıtı kaldır'ı seçin
3. Kaldır'ı > Bu aygıtın sürücü yazılımını sil onay kutusunu işaretleyin.
4. Makinenizi yeniden başlatın, ardından Windows Update > Güncelleştirmeleri Denetle'> > Ayarları Başlat'> Güncelleme ve Güvenlik'e giderek klavye sürücüsünü yeniden yükleyin.
5. Aygıt Yöneticisi'ne geri dönün. Eylemler'e tıklayın ve donanım değişikliklerini tara'yı seçin, ardından tekrar kontrol edin

Şansınızı deneyip aynısını yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı