ASUS Laptop windows 8 kapanmıyor

cr07

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sorun windows 8 kapanmıyor. Güç seçeneklerinden kapat diyorum ekran kapanıyor kapanırkenki çıkan tık gibi bi sesde geliyo ama fanlar güç düğmesi ışığı felan açık kalıyo. Güç düğmesine basılı tutunca kapanıyo ancak. Aynı sorun bios ekranından çıkış yaparken de var. BIOS güncelliyorum fakat sorun aynı devam ediyor. Hızlı başlatı kapat felan dediler yaptım güç düğmesi yapacaklarını değiştir dediler yaptım olmuyo olmuyo.

Bide toshiba DT01ACA100 hdd aygıt yöneticisinde AF 512e sürücüsü olarak gözüküyodu şimdi toshiba DT01ACA100 olarak microsoftun standart disk sürücüsü olarak gözüküyo. AF 512e sürücüsünü tekrar nasıl yükleyebilirim? Bilgisayar asus. Garantili ama pekte olumlu yorum okumadım nette servisiyle ilgili. Yok geldiğinde yavaşlıyo 10 gün cevap vermiyolar pc daha beter oldu felan diye. Benimde kapanma dışında hiç proglem felan olmadığı hızlı olduhu için göndermeden halledebilirsem iyi olucak. Yardım ederseniz sevinirim sevgiler saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı