ASUS laptopa garantide ne yapılır?

353535

Hectopat
Makaleler
2
Laptopumun termal macununu yeniledim bu işlemi daha önce farklı laptoplarda da uyguladım fakat bu sefer bir sorunla karşılaştım ve macun değişimi sonrası laptopun ekranı gelmedi. Fanlar dönüyor ışıkları yanıyor fakat ekran gelmiyordu ne yapsam bu sorunu çözemedim ve bilgisayarcı bir tanıdığımız vardı mecburen ona verdim laptopu ve o da ne yapsa çözememiş laptop garantiye gidecek aslında garantisi bozuldu fakat tam bilmiyorum ama adam biz onu hallederiz sorun olmaz tarzı bir şey dedi. Neyse sorum şudur bu laptopa garantide naparlar anakartı mı değişir? Ürün değişimi yapılmaz herhalde ama garantide biz bunu yapamayız deyip geri yollama ihtimalleri var mı? Bilgili olan kişiler yardımcı olabilir mi sonuca ulaşabilir miyim ben garantiden?

Yeni notebook derken şu an benim laptopun tıpatıp aynısı yoktur ellerinde o zaman farklı özelliklerde mi veriyorlar?
Bu seçeneğe gelmez diye düşünüyorum. Garantisi devam eden ürünü siz açmamanız gerekirdi diye düşünüyorum. Hadi her şey olumlu gitti ve değişim cevabı geldi. Anakart önceliklidir. Cihaz değişimi yapacaklarını sanmam onu da yaptılar diyelim. Sizin cihaz yoksa + fiyat farkı ile öyle değişim olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı