ASUS laptoplar için özel programlar var mı?

old toby

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldıgım ASUS laptop için bir program var mı? Laptop a ait olan farklı tuşların çalışması için ve RGB'leri kontrol etmem için bir program?

FreeDOS olarak aldıgım için merak ediyorum. Aura Sync gibi bir şey aramıyorum.

Ben Asus kullanıyorum Laptop olarak. MyAsus var sadece ama üst seviye bir Laptop'unu alırsanız başka programlar da olacaktır.

Yeni aldıgım ASUS laptop için bir program var mı? Laptop a ait olan farklı tuşların çalışması için ve RGB'leri kontrol etmem için bir program?

FreeDOS olarak aldıgım için merak ediyorum. Aura Sync gibi bir şey aramıyorum.

Hocam G531GT kullanıyorum myasus ve armoury crate var fakat Driver'ları el ile güncellemeni tavsiye ederim genellikle myasus ta son sürümden bir onceki sürüm ekleniyor aynı zamanda istersen armourycrate yazılımı sayesinde daha bir sürü oyun içi performans arttıran yazılımını yükleyebiliyorsun.

Eğer laptobunuz ROG modellerinden biriyse RGB'leri kontrol etmek ve sorunsuz çalıştırmak için MyAsus ve Microsoft Store üzerinden sırasıyla ;
1-Armoury Crate Service Driverını,
2-Armoury Crate (Beta) Programını,
3-Rog Live Service Pack Driverını,
4-Asus System Control İnterface Driverını,
5-ROG Keyboard Firmware Update Tool Driverını,
6-Aura Creator'ı indirip bilgisayara kurun.

Ekstra olarak Rog Aura Core'yi de kurabilirsiniz.
Bu işlemleri yaptıktan sonra ROG tuşundan Armoury Crate'ye girerek Sistem sekmesinde "Ürün Yazılımı Güncellemesi" bölümüne tıklayıp güncellemeleri denetle diyerek gerekli güncellemeleri yapınız.

Geri
Yukarı