Çözüldü ASUS laptopta parlaklık ve klavye ışığı çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kusho

Decapat
ASUS laptopta temiz kurulumla Windows 11'e geçtim. Parlaklığı arttırdığımda ya da azalttığımda ekranda hiçbir değişiklik olmuyor. Armoury Crate yükledim GameVisual'dan hangi modu seçersem seçeyim yine bir değişiklik olmuyor ayrıca klavyenin ışığı da yanmıyor. Neden kaynaklanıyor olabilir?

Ben o sorunu BIOS'a girip çıkarak düzeltmiştim. Deneyin isterseniz. Klavye ışığı olarak da ayarlar sekmesinde güncelleme merkezi var Armoury Crate'de. Oradan güncelleyin isterseniz. Kurulmamış olabilir daha.

Ben o sorunu BIOS'a girip çıkarak düzeltmiştim. Deneyin isterseniz. Klavye ışığı olarak da ayarlar sekmesinde güncelleme merkezi var Armoury Crate'de. Oradan güncelleyin isterseniz. Kurulmamış olabilir daha.
BIOS'u deneyeceğim teşekkürler.
Klavye ışığı Armoury Crate yüklemeden önce yanıyordu. Güncelleme merkezinde de Güncellemeleri Denetle dedim güncelleyecek bir şey çıkmadı.

Aura Creator de hiç gözüküyor mu?
O yüklü değil sanırım.

Armoury Crate'i sildim, BIOS'a gir çık yaptım yine de klavye ışığı da ekran parlaklığı da düzelmedi.

O yüklü değil sanırım.

Armoury Crate'i sildim, BIOS'a gir çık yaptım yine de klavye ışığı da ekran parlaklığı da düzelmedi.
Aygıt Yöneticisi'nden Görüntü Bağdaştırıcılarını güncelleyince Parlaklık sorunu çözüldü ama klavye ışığının çözümünü hala bulamadım.

Son düzenleme:
O yüklü değil sanırım.

Aygıt Yöneticisi'nden Görüntü Bağdaştırıcılarını güncelleyince Parlaklık sorunu çözüldü ama klavye ışığının çözümünü hala bulamadım.
Klavye ışığı hiç mi yanmıyor? Bilgisayar başlarken yanıyor mu peki?

Geri
Yukarı