Asus laptopu Lenovo kurtarma diskiyle kurtarma sorunu

Ahmet ÖZYÜREK

Centipat
Daha fazla  
Bugün ASUS (K556UQ-X559T) laptopumu, çöktüğü için, Lenovo marka bir laptoptan oluşturduğum kurtarma diskinden kurtardım ve ASUS bilgisayarım Lenovo gibi davranıyor. BIOS'da ASUS gözüküyor lakin sürücüler ve bilgisayar özelliklerimde Lenovo gibi görünüyor. Sürücüler Lenovo, ekran kartı sürücüleri başka bir ekran kartına ait. Geri nasıl ASUS sürücülerini kurabilirim?
(Dxdiag yazdığımda bilgisayarda ASUS diyor)
Şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo'nun hazır kurulum imajını kullandığınız için oralarda Lenovo bilgilerini görüyorsunuz. Ekran kartı sürücüleri başka bir ekran kartına ait olamaz çünkü öyle olsa Windows o sürücüleri sizin bilgisayarınızda çalıştırmaz. Bilgisayarınızda GT 940MX model ekran kartı olduğunu görüyorum. Büyük ihtimalle Windows otomatik olarak Microsoft Update üzerinden eski ama WHQL onaylı sürücüyü kurdu.

Ayrıca orada Lenovo yazması cihazı Lenovo yapmaz.

Lenovo'nun hazır kurulum imajını kullandığınız için oralarda Lenovo bilgilerini görüyorsunuz. Ekran kartı sürücüleri başka bir ekran kartına ait olamaz çünkü öyle olsa Windows o sürücüleri sizin bilgisayarınızda çalıştırmaz. Bilgisayarınızda GT 940MX model ekran kartı olduğunu görüyorum. Büyük ihtimalle Windows otomatik olarak Microsoft Update üzerinden eski ama WHQL onaylı sürücüyü kurdu.

Ayrıca orada Lenovo yazması cihazı Lenovo yapmaz.

aygıt yöneticisinde nvidia yı göremeyince biraz korktum o yüzden ekran kartımın sürücüleri yükl
değil diye düşündüm nvidia sitesinden driverları kurdum geldi ekran kartım teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı