ASUS laptopun İngilizce Q klavyesi Türkçe ile değiştirilir mi?

aec92

Centipat
Daha fazla  

Herkese iyi Sosyal'ler.
Yukarıdaki laptopu almayı düşünüyorum. Ancak ing Q klavye şeklinde geliyor. Ben bunu ASUS servislerinde orijinal Türkçe Q klavye tuşları ile değiştirebilir miyim? Değişmezlerse çözüm önerisi olan var mı?

Herkese iyi Sosyal'ler.
Yukarıdaki laptopu almayı düşünüyorum. Ancak ing Q klavye şeklinde geliyor. Ben bunu ASUS servislerinde orijinal Türkçe Q klavye tuşları ile değiştirebilir miyim? Değişmezlerse çözüm önerisi olan var mı?
Windows'tan klavye dilini Türkçe Q yaparak kullanabilirsiniz.

Onu biliyorum hocam. Benim bahsetmek istediğim tuş takımları..
Sanırım mümkün ancak tuşları tek tek çıkarmak laptopta mümkün olmayacağından olduğu gibi klavyenin tamanının değişmesi gerekir, teknik servis sizden yüksek bir mebla isteyebilir. Bence Türkçe Q olarak ayarlayıp kullanın.

Sanırım mümkün ancak tuşları tek tek çıkarmak laptopta mümkün olmayacağından olduğu gibi klavyenin tamanının değişmesi gerekir, teknik servis sizden yüksek bir meblağ isteyebilir. Bence Türkçe Q olarak ayarlayıp kullanın.

En azından bir fiyat alıp öyle karar vereyim o zaman yaptıklarını bilsem kesin güzel olurdu.

Zaten bir tek öç eksik oluyor onun dışında aynı. Oraya da sticker yapsan yeter. Muhtemelen Asus degistirmez, ben daha önce yüzde 62.5 sRGB paneli yüzde 100 olanla değiştirmek istedim bana fabrika çıkışlı ozellikleri neyse onun dışında bir şey takamiyoruz dediler. Klavye farklı olabilir mi emin olmak için sormak lazım. Ek olarak ilgilenirseniz:

Geri
Yukarı