ASUS M4N68T-M | AMD Phenom II X6 1055T | Radeon HD 4650 Sisteme Mavericks 10.9 Kurmak

atabarkin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Benim bilgisayar Pro2000 adında eski bir bilgisayar ve Niresh ile Mavericks kurmayı denedim. Benim bilgisayarda DHCI bulamadım açık konuşmak gerekirse, herhalde yok. BIOS'ta USB'den Niresh'i seçtiğimde ise "still root waiting" adında bir hatayla karşılaşıyorum. Şöyle garip bir şey gördüm, bu işlemleri yaparken "0 unit found" diyor hep. Benim bilgisayar AMD olduğu için hem "amd -v" hem de "amd - v" denedim. Hatta USB için "usbbusfix=yes" de denedim. Hatta Recep Bey'in daha önceki konularda bahsettiği "pci=0x2000"i de denedim ama maalesef "still waiting" yazısında takıldım. Bir de eğer önemliyse kablosuz Mouse ve klavye kullanıyorum. Eğer bu "0 unit found" yazısıyla bir alakası varsa kusura bakmayın. Bu işlerde yeniyim acaba yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Kurmaya çalıştığım sürüm Mavericks 10.9
Adsız6.png

Adsız1.png

Adsız2.png

Adsız3.png

Adsız4.png

Adsız5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı