Asus M5A78L-M LX3 Anakarta FX-8120 İşlemci?

brhnakgn

Hectopat
Yer
Trabzon, Turkey
Selamlar m5a78l-m lx3 anakart alacağım ve bu anakartta amd fx-8120 işlemci kullanacağım, bu anakarta bu işlemci uygunmudur? Maddi durum yetersizliği olduğu için arkadaşımdan 90 liraya alacağım hiç kullanmamış duruyomuş öylece 2.5 yılda garantisi varmış hala... İşlemcimin performansını bu anakartla alabilirmiyim?

Ve bu arada ram anakart işlemci ve kasa toplayacağım sadece ekran kartı sonradan alacağım onboard olarak kullanacağım... bunun için bu donanıma kaç watt power yeter? Sadece şuanlık...

işlemci uygundur. Ama sana tavsiyem. İşlemcini fx 6300 yap anakartını m5a97 r2.0 seç.
Ekran kartını sonradan alamassın. Çünkü bu işlemcilerde grafik işlemci yok. Bildiğim kadarıyla.

İşlemcimi çoktan aldım, 8120 işlemci 6300'den daha çok performanslı. Senin demek istediğin sanırsam stabil bir sistem haklısın bu konuda ama aldım çoktan. :)
FX serisinde gpu desteği yok evet fakat anakartın vga çıkışıyla kullanabiliniyor işlemcimi aldığım arkadaş öyle söyledi denemiş hatta.
Peki bu anakart iyi güvenilir bi anakartmı sağlammıdır başka forumda bir arkadaş reset atıyor performansım düşük gibi söylemlerde bulundu o yüzden kıllandım. :D

İşlemcimi çoktan aldım, 8120 işlemci 6300'den daha çok performanslı. Senin demek istediğin sanırsam stabil bir sistem haklısın bu konuda ama aldım çoktan. :)
FX serisinde gpu desteği yok evet fakat anakartın vga çıkışıyla kullanabiliniyor işlemcimi aldığım arkadaş öyle söyledi denemiş hatta.
Peki bu anakart iyi güvenilir bi anakartmı sağlammıdır başka forumda bir arkadaş reset atıyor performansım düşük gibi söylemlerde bulundu o yüzden kıllandım. :D
Ben sana söyleyeyim kullanıcıdan kullanıcıya değişir reset atması. İşletim sistemi bozuk olabilir herşey olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı