ASUS M5A78L-M LX3 FX 6300 Firmware desteği

Onur85trtr

Centipat
Merhabalar; eğer ben bu ana kartı alırsam işlemcimi belirli bir Firmware'e yükseltmedikçe desteklemiyor, orası kesin bilgi Recep Baltaş'da söyledi, peki bana BIOS'a girene kadar izin verecek mi? Çünkü elimde başka AMD işlemci yok, BIOS'a girene kadar izin verir mi acaba, aksi takdirde durmadan restart atıp duruyor diyorlar.
Birde yonga seti tam tutmuyor eski teknoloji kalıyor anakartınki, cpu'nun tam performansını alamazsınız diyorlar doğru mu ?

Son düzenleme:
Merhabalar; eğer ben bu ana kartı alırsam işlemcimi belirli bir Firmware'e yükseltmedikçe desteklemiyor, orası kesin bilgi Recep Baltaş'da söyledi, peki bana BIOS'a girene kadar izin verecek mi? Çünkü elimde başka AMD işlemci yok, BIOS'a girene kadar izin verir mi acaba, aksi takdirde durmadan restart atıp duruyor diyorlar.
Bir de yonga seti tam tutmuyor eski teknoloji kalıyor anakartınki, CPU'nun tam performansını alamazsınız diyorlar doğru mu?
FX 6300 için en az 0702 adlı sürüme geçmeniz gerekmekte, eğer işlemci anakartı desteklemiyorsa Boot bile edeceğini düşünmüyorum. Örnek video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı