Asus M5A97 1605 BIOS sürümüne güncellemeli miyim?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

pusat57

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle Bayramınız Mübarek olsun. Ben bugün Bios'u güncelleyeceğim. @SypeR 1503 sürümünde sorun yok dedi fakat ben 1605 sürümünü gördüm yeni güncelleme gelmiş. 1605 sürümünü kullanan var mı? Daha önce Syper sorun yaşamıştı başka bir sürümde o yüzden endişelendim.

Son çıkanı 2501 adlı sürüm değil mi ? Bu arada seninde mübarek olsun.

Son çıkanı 2501 adlı sürüm değil mi ? Bu arada seninde mübarek olsun.
Hayır . 1503'ten sonra 1605 çıkmış. Ama az önce denedim ama güncelleyemedim. Selected file Bios gibi bir yazı çıktı. Usb belleğimde W8.1'de yüklü ve Bios dosyasınıda yükledim. Bios'u güncelleyemedim buna benzer bir yazı çıktı.

Son çıkan BIOS her zaman yüklenmelidir. Zararlı olsa yeni sürüm çıkarılmazdı. Beklemeden yükleyin. Bu video size yardımcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Akif videodaki gibi yapıyorum zaten daha öncede güncelledim. Şöyle bir sorunum var inen dosyayı çıkartamıyorum. Winrar yüklü PC'de hatta W.1'ide şu an yüklü olan Winrar ile çıkarmıştım.
e.PNG

Sorununuzla ilgili yeni konu açabilirsiniz.
Winrar'ın son sürümü ile çıkarmayı dener misiniz?

g.PNG

Winrar bu ve 5 diye indirmiştim. Eğer bildiğiniz bir link varsa onu verir misiniz? Yoksa yeni konu açıyim.

i.PNG

Bu yazı nedir acaba? Ben kurdum ama indirdiğim dosyalar yine aynı şekilde.

Bu arada PC'mde buluan sürümde aynıymış zaten.

64 bit Windows'a 32 bit Winrar indirmişsiniz. :)

Çıkarma sorunu için yeni bir konu açabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı