Çözüldü ASUS M5A97+ anakarta 2. ekran kartı takılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasin_R

Hectopat
Daha fazla  
ASUS M5A97+ model anakarta sahibim, mevcut 750 Ti 2 GB ekran kartım var ve ben bir tane daha ekran kartı almak ve takmak istiyorum, bu ekran kartına 2. monitörü bağlamayı düşünüyorum ama ekran kartı girişi yok, başka girişler var. Buralara ne takabilirim, ekran kartı takabilir miyim?

asus_m5a97_plus_images_628095492.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O çıkışlar ekran kartı ile uyumlu değil. Dönüştürücü alman gerekir. Tek ekran kartına iki monitör bağlamayı düşünebilirsin.
Tek slot mevcut yani 2. ekran kartı slotu yok. Mining sistemlerde yapıldığı gibi yaparım ve kullanırım derseniz önerebilirim ama GTX 750 Tİ 2. monitörü bağlamak daha mantıklı.

Ekran kartinda 1 tane hdmi var 1 tane de vga var sizce ne yapmaliyim hdmi a coklayici alabilirmiyim yoksa vga ile uyumlu monitör mü almam gerekir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı