Asus M5A97 R2.0 tabanlı sistem

Bence hem küçük hemde çerçevesi çok kalın istersen monitör varsa acele etme daha sonra benim dediğimi al pişman olmazsın. hatta @Recep Baltaş incelemesini yaptı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka ince 1080p HDMI girişli monitör tavsiye eder misin? vatandan indirimsiz fiyatı max 550 olsun ama. diğer sitelere bir şey diyemem. Evet çok iyi de başka monitör yok :)

:) Bu monitör haftasonu 550 haftaiçi vatanda alışveriş tavsiye etmem hafta sonu % 25 indirimler oluyo bilgisayar bileşenlerinde.

Evet vatandan ne alırsam haftasonu alıcam zaten :) ama önerdiğin beni aşar ben max 400 lira verebilirim zaten monitör dahil 2500 bütçe ayırmıştım sadece sistem 2350 oldu :D

Harici hoperlor kullanıyor musun ? Eğer hoperlorun varsa HDMI a gerek yok DVI monitörlere bak aynı fiayata daha büyük ekranlar bulabilirsin. HDMI da DVI da görüntüyü dijital olarak ilettiği için görüntü kalitesinde pek fark olmuyor.

Harici hoperlor kullanıyor musun ? Eğer hoperlorun varsa HDMI a gerek yok DVI monitörlere bak aynı fiayata daha büyük ekranlar bulabilirsin. HDMI da DVI da görüntüyü dijital olarak ilettiği için görüntü kalitesinde pek fark olmuyor.

Evet var hoparlör 2+1 logitech. Kaliteli bir modeldi ama baya eski :) çalışıyor çok şükür bozulmadı. 1080p de HDMI bağlantısı daha iyi diye araştırmıştım

Evet daha iyi olduğu doğru aslında ama fark çok az onu muhtemelen fark etmeyeceksin bile. VGA 'yla bile oyunlar gayet akıcı oynanıyor DVI ı sen düşün. Tabi eğer bütçen varsa HDMI ı tercih et ama bütçeni çok zorlamak istemiyor ama iyi bir ekran istiyorsan DVI seni hiçbirşekilde hayal kırıklığına uğrtamayacaktır :D :like:

Benim dediğim monitör de dikkat ederseniz ses içeriğinden bahsetmedim zaten monitör de hoparlör yok ama görüntü kalitesi olarak fps ürünü. Hoparlöründe anakartının ses çıkışının farklı olduğundan daha iyi ses alacağını garanti edebilirim.

Eğer ileriye dönük bir sistem istiyorsanız Fx X6 6300 tavsiye etmem çünkü zaten eski nesil bir işlemci 4 yıl içinde dahada batacak Haswell işlemcilere bakın derim yada A10 7850k alabilirsiniz. APU ama yeni nesil Kaveri teknolojisi barındırıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı