Asus M5A97 R2.0 tabanlı sistem

Başka ince 1080p HDMI girişli monitör tavsiye eder misin? vatandan indirimsiz fiyatı max 550 olsun ama. diğer sitelere bir şey diyemem. Evet çok iyi de başka monitör yok

Bu monitör haftasonu 550 haftaiçi vatanda alışveriş tavsiye etmem hafta sonu % 25 indirimler oluyo bilgisayar bileşenlerinde.

Bu monitör haftasonu 550 haftaiçi vatanda alışveriş tavsiye etmem hafta sonu % 25 indirimler oluyo bilgisayar bileşenlerinde.

Evet vatandan ne alırsam haftasonu alıcam zaten ama önerdiğin beni aşar ben max 400 lira verebilirim zaten monitör dahil 2500 bütçe ayırmıştım sadece sistem 2350 oldu

O zaman biraz daha bekle daha sonra ''keşke'' dememek için.

O zaman biraz daha bekle daha sonra ''keşke'' dememek için.

İçim karardı valla o kadar kötü mü bu monitör :S tepkime süresi iyi çözünürlük iyi hdmı var konstrat sadece 20 milyon ( sanırım ) sendeki 50. yetmez mi ki bu bana?

Harici hoperlor kullanıyor musun ? Eğer hoperlorun varsa HDMI a gerek yok DVI monitörlere bak aynı fiayata daha büyük ekranlar bulabilirsin. HDMI da DVI da görüntüyü dijital olarak ilettiği için görüntü kalitesinde pek fark olmuyor.

Evet var hoparlör 2+1 logitech. Kaliteli bir modeldi ama baya eski çalışıyor çok şükür bozulmadı. 1080p de HDMI bağlantısı daha iyi diye araştırmıştım

Evet daha iyi olduğu doğru aslında ama fark çok az onu muhtemelen fark etmeyeceksin bile. VGA 'yla bile oyunlar gayet akıcı oynanıyor DVI ı sen düşün. Tabi eğer bütçen varsa HDMI ı tercih et ama bütçeni çok zorlamak istemiyor ama iyi bir ekran istiyorsan DVI seni hiçbirşekilde hayal kırıklığına uğrtamayacaktır

Benim dediğim monitör de dikkat ederseniz ses içeriğinden bahsetmedim zaten monitör de hoparlör yok ama görüntü kalitesi olarak fps ürünü. Hoparlöründe anakartının ses çıkışının farklı olduğundan daha iyi ses alacağını garanti edebilirim.

Eğer ileriye dönük bir sistem istiyorsanız Fx X6 6300 tavsiye etmem çünkü zaten eski nesil bir işlemci 4 yıl içinde dahada batacak Haswell işlemcilere bakın derim yada A10 7850k alabilirsiniz. APU ama yeni nesil Kaveri teknolojisi barındırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…