Asus M5A97 R2.0 VE FX 8350 Tabanlı Sistem

AMD_POWER

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta yazdığım anakart ve işlemciyi almayı düşünüyorum.

ASUS M5A97 R 2.0 ve AMD 8350'yi kullananlar var mı ? Bir yardımcı olurlarsa sevinirim. Bu parçalar iyi midir ? Ekran kartı, RAM vs. bunlar var. 7850 Ekran kartı, 8 GB 1600 Mhz RAM, 600 W PSU falan.

Yani bu anakart ve işlemci ile beni iyice bilgilendiriseniz memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.

ANAKART
VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart

İŞLEMCİ
VATAN COMPUTER - AMD - FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Cache 32nn

Son düzenleyen: Moderatör:
Foruma hoşgeldin :D Öncelikle Forum kurallarına uymanı tavsiye ediyorum.
Soruna gelecek olursak 2 üründe çok iyidir. Genelde tüm sistemlerde (AMD tarafında tabi) bu Anakart önerilir. İşlemci ise zaten üst düzey. Yani doğru bir seçim olmuş. Lakin AMD işlemcilerde RAM'i 1866 MHZ öneriyoruz ama elinde zaten 1600 MHZ varmış onları kullanmanda da bir sıkıntı çıkmayacaktır.

Yorumlarınız için teşekkürler. İşlemciyi biraz düşürüp daha yüksek bir ekran kartı alsam bir aksama olur mu ? Yani ben oyun oynayacağım ve sanki FX 8350 abartılı gibi. Bunu biraz düşürüm ekran kartını daha iyi bir şey almak daha mı iyi olur ? Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen ben de sanki öyle daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim yorumların için. Bir de FX 6300 bu işlemci nasıl, bunun hakkında bir bilginiz var mıdır ?

Güzel bir işlemci oyunlar içinde gayet yeterli bir işlemci. Forumda kullanan arkadaşlarımızda var. Onların görüşlerini de alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı