Asus M5A99X EVO anakart, FX 4100 işlemci ve HD 6850 ekran kartlı sistem

Şimdi değerli ūstatlarım sonuç olarak bu ekran kartı değişecek :) Ama ben siz değerli ūstatlarım kardeşlerime danışıp kafama göre iş yapmak istemedim. Bana ne yapmamı önerirsiniz nasıl bir yol izlemeliyim en ideal nereden alabilirim? Öyle birşey olmalı ki artık birada 2 yıl sonra falan değiştireyim.

Normal būtçem sanırım 500 veya 600 tl olacağını dūşūnūyorum Bababank :) ve bu ekran kartını satacağım. Yorumlarınızı bekliyorum değerli üstat ve kardeşlerim herkese iyi forumlar.

Evet değerli ūstatlarım, ikiniz de haklısınız. En doğrusu HD 7950 almak olacaktır. İlgi ve alakanız için teşekkūr ederim. Bu arada Power Supply High Power 650w olur değil mi? Herhangi bir problem olmaz diye dūşūnūyorum?

Değerli ūstatlarım bugün bilgisayarcım ekran kartı satın almış. Bende gördüm, beğendim. Adı Zotac Geforce GTX 260 amp2 ama GDDR3 ve 896 mb ve 448 mi 486 bit mi anlamadım.

Bana dediki kendi ekran kartını ūstūne 150 TL verirsen alabilirsin. Ne yapmalıyım değerli kardeşlerim? Bekliyorum yorumlarınızı. Benim ekran kartım Sapphire HD 6850 1 GB 256 bit.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı