Asus M5A99X Evo R2.0 uyumlu sıvı soğutucu

Adem UYSAL

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Aydın Merkez
Daha fazla  
Meslek
PC EDİTÖR- Personel
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir kasa aldım her şey gayet güzel, fakat ana kartım da kullanmış olduğum işlemci soğutucusu sıkıntı yapıyor. Öyle ki ana kart tam oturmuş değil ayrıca dış yan kapak soğutucunun demir ısı panelleriyle temas halinde.
Kullanmış olduğum soğutucu Akasa venom medusa çift kuleli dev soğutucu

Bu ana karta uyumlu, maaliyeti en fazla 300 ya da 400 TL olan bir sıvı soğutucu arıyorum.
Bilgisayar_2386073.jpg
P_setting_fff_1_90_end_500.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ana kartıma uygun soğutucuyu nasıl anlarım, nereden bulabilirim ?
İnternet ortamın da çok sayısız sıvı soğutucular var ama benim ana karta uyum sağlar mı ?

Arkadaşlar Am+3 destekliymiş buna uygun soğutuculara bakıyorum ama falza rastlamadım. Önerebileceğiniz satın alma yeri falan var mı ?

Benim aklıma takılan şu; mesela corsair hydro h80 i serisi Am+3 destekliv olduğu gözüküyor. Benim ana kartım da AM+3 zaten. Ama video'lar da izlediğim kadarıyla o aparatı göremedim. Bi yanlışım yoktur umarım, ürün özelliklerin de yazdığına göre varmıdır kutu içerisin de ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı