ASUS masaüstü sistem ekrana görüntü vermiyor

Ercan Root

Hectopat
Daha fazla  
Ustalar selam ben bu olayı anlamadım. Yeni kablo aldım HDD ve SSD için mavi olanlar onunla 5dk önce çalıştı fakat yeniden başlatınca ekrana görüntü gelmiyor. Fan da sanki biraz sesi düştü ne yapılacak bu SATA kabloların konumunu yanlış yaptım diye düşünüyorum neyi nereye takayım soyler mısınız? Anakartın üzerinde yeşil ışık yanıyor bu normal mı?

Dosya Ekleri

• 20220921_160125.jpg
    20220921_160125.jpg
    267,9 KB · Görüntüleme: 39
  • 20220921_160139.jpg
    20220921_160139.jpg
    166,8 KB · Görüntüleme: 29
@Kebap24 @Serkan61 Mallesef size şunu sorayım SATA kablolarını duğru yaptım mı SSD +HDD için 2 kablo var. SSD'yi nereye HDD'yi nereye takayım?

M.2 SSD değilse istediğin yere takabiliyorsun.

@Kebap24 @Serkan61 Mallesef size şunu sorayım SATA kablolarını duğru yaptım mı SSD +HDD için 2 kablo var. SSD'yi nereye HDD'yi nereye takayım?

Sistem hangisinde yüklüyse önce onu tak bak bakayım çalışacak mı?

M.2 SSD değilse istediğin yere takabiliyorsun.

Sistem hangisinde yüklüyse önce onu tak bak bakayım çalışacak mı?

M.2 değil, durum aynı ne oldu bu bilgisayara, VGA kablosu gelsin umarım sorun ondandır. En son çare bilgisayarcıya götürmek o kadar yükü taşıyacağım ama yapacak bir şey yok. Yardımlarınız için teşekkürler.Sürekli yeniden başlattım umarım bir şeyleri yakmamışımdır.

M.2 değil, durum aynı ne oldu bu bilgisayara, VGA kablosu gelsin umarım sorun ondandır. En son çare bilgisayarcıya götürmek o kadar yükü taşıyacağım ama yapacak bir şey yok. Yardımlarınız için teşekkürler. Sürekli yeniden başlattım umarım bir şeyleri yakmamışımdır.

Hocam sorununuz umarım kablodandır bende durum ne olacak merak ediyorum kablo gelince sonucu haberdar edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı