Asus Matrix Platinum HD7970 stoklarda yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım üstadım yani bu GB ve bit olay önemli değil gtx 680 çekirdek ve işlemci hızı arayı kapatır anlamına geliyor?

Şimdi GB ne kadar önemli sana sıfırdan anlatamayacağım artık sıkıldık anlatmaktan herkes GB ve Bit diyip duruyor GB pek önemli değil, GTX 680'de zaten 2 GB bellek var. Sana kısaca şunu söyleyelim GTX 680 HD 7970'den iyi bir kart hiç yapamazsan YouTube'da testlere bakabilirsin veya resimli testlere.

crysis2_1920_1200.gif
arkhamcity_1920_1200.gif
3dmark11_1920_1200.gif
bf3_1920_1200.gif

Bu arada Atem Kaner sen bir Technpoat'cı değilsin bence gerçek bir Technopat üyesi olmak istiyorsan masaüstü alacak bir kişiye diz üstü önermemen gerekiyor hatta diz üstü alanlara masaüstü önermen gerekiyor hele ki bir oyuncuya.

Üniversiteye giden bir kişiye masaüstü kim tavsiye edermiş?

Okula masaüstü ile ya da arkadaşlarına masaüstü mü götürecek ayrıca ev taşırsa zulüm olur onun için.

Mevsres merak etme ben de biliyorum.

Anladım üstadım olayı şu anda karar Asus Gtx 680 Directcu II sanırım, Matrix ile arasındaki fark nasıl?

- - - Güncellendi - - -

Atem Abi'm haklısın sorun yok değerli üstatlarım bu konuda cahilim her türlü öneri benim için önemli :)

Matrix'te farklı bir dizayn ve ayrıca diğer HD 7970'den farklı biraz daha O.C yapılmış. Başka potansiyel tuşlar var.

ASUS GTX 680 ile ASUS HD 7970 MATRİX arasında ki fark bence GPU'ları.

Bendede aynı kanıdayım, ahım şahım bir fark yok aralarında değil mi?

Çok teşekkür ederim üstadım eline koluna sağlık vaktinizi aldım. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı