Asus Matrix Yolda! Vatana Millete Hayırlı Olsun

Ya dostum şimdi şöyle, kutudan 2 tane 6 Pin 1 tane 8 pin yapan bir dönüştürücü çıkıyor. Bende şuan bir tarafı 8 pin psu ya takılı diğer tarafı 6 pin GPU ya takılı. Birtane de boşta 2 tarafı 6 pin kablom var ben şu dönüştürücüyü alırsam sıkıntı olur mu? Başka çarem yok çünkü Van'da nerede bulacağım bu kabloyu ama yarın bakacağım yinede bir ümit.
6 Pin PCI to 8 Pin PCI-E Kablo GittiGidiyor'da 87837995

- - - Güncellendi - - -

Benim GPU ya takılı olan kablom 6+2 değil bu arada.

- - - Güncellendi - - -

Cevap yok mu?

İlla o olmasına gerek yok, Molex'den de dönüştüren aparatlar mevcut.

1355035117free-shipping-from-factory-4-Pin-to-8-Pin-PCI-E-graphic-card-Power-cable.jpg

Bu arada şu an saat gece 3 civarında ve bu saatten sonra şıp diye mesajına cevap beklememen lazım, cevap gelmemesi çok normal.

Haklısın üstat heyecanıma ver :). Molex kasa içinde bayağı kalabalık ediyor. Gittigidiyor da adamla konuşup havaleye ikna edersem alacağım kartım bankamatik sorun çıkıyor alamazsam kartı kullanamayacağım.

Adam sabırsız üstad ne yapsın? :D Constantine kartını Paypal'e bağlayıp ödeyebilirsin, tabi 1-2 tl gibi bir para çekecek Paypal deneme için ama paypal hesabına geri aktaracak. Gittigidiyor ödeme seçeneklerinde Paypal ile ödeme de var zaten. Kullanabilirsin bence, kolaylık olur senin için de.

PayPal'e üye ol zaten Türkçe hesap ekleme falan yapabilirsin. Yani kolaylık açısından dedim ben yoksa karışık gelebilir sana. Sen bilirsin göz atmak istersen, kesinlikle yap demiyorum sana. Benim hesap bağlantılı, güzel oluyor. Bu nedenle tavsiye etmiş bulundum :) Kurcala işte üye ol ekle hesap kartını. Sonra GG'den PayPal ile ödemeyi seçince bağlanır şifre ister girersin onaylarsın kart bilgisi, şifre vs girmeden ödeme yaparsın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı