Asus Maximus V Extreme Sistem Yükseltme Tavsiyesi

MKrgz

Kilopat
Yer
İstanbul
  • Asus Maximus V Extreme Z77 1155pin Anakart
  • Intel i7 3770T 2.50Ghz
  • Kingston HyperX Beast 16GB 1866Mhz RAM
  • 128GB Hi-Level SSD
  • 3TB HDD
Sistemine sahibim. Fakat ekran kartı olarak şu anda eksiğim var. Bütçe kısıtlaması olmadan, bana bu sistem için önerebileceğiniz ekran kartları nelerdir? Performans alabileceğim ve de ultra ayarlarda dahi rahatça oynayabileceğim bir kart istiyorum.

Saygılarımla, şimdiden teşekkür ederim.

GTX 1060 6 GB veya Rx 480 önerebilirim. Monitörünüzün 1080p olduğunu düşünüyorum. Bu kartlar hem ileriye dönük hem de var olan sisteminizde kayda değer performans sunar.
Hocam, ucuz olarak Asus Rog Strix GTX 1070 OC 8GB 256 Bit bulma ihtimalim var. Bu kartı sistemime taksam darboğaz ve sair sorunlar yaşar mıyım? İmkan olmadığı takdirde GTX 1060 6G'ye yöneleceğim.

Dar boğaz olmayacaktır. İ7 3770T düşündüğünüzden iyi bir işlemcidir. Sorun olmayacaktır. Sadece hd mönitörünüz için "çok" olacaktır.

Ucuz olarak MSI Armor GTX 1070 alma imkanım vardı, öyle yaptım. Teşekkürler cevaplarınız için. Recep Hocam'a da teşekkürler.
Oyunlarda gerçekten çok iyi FPS alıyorum. Herhangi bir performans düşüklüğü yaşamadım. Tekrar teşekkürler, iyi oyunlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı