Asus Mining P106-6G

Bunu kim ne diye alacak ki?
2. El oyunculara satilamaz
Hem garantisi 3 ay.

Miningciler yine normal ekran kartlarini alacaklar. Hem 2 sene garantide olacaklar hem de isleri bitince kartlari satacaklar.

Kartın öncelikle giriş çıkışları bulunmuyor o yüzden oyunculara satılamaz. Ayrıca mining versiyonu bu yani nasıl ki oyunculara özel kartlar (Oyunlarda) daha performanslı ise bunlarda mining konusunda daha performanslı.

Diğer kartlara göre mining konusunda daha performanslı. Düşünceme göre kart kendi parasını çıkartır yani alanların bir kaybı olmaz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    40,5 KB · Görüntüleme: 177
Bu kartların fiyatları 275 dolarsa KDV içinde mi yoksa sonradan eklenecek mi?
275$ + KDV yazıyor. Yani birde KDV'si var. KDV'de eklenince şuan dolar 3,61 ve bu kurla 1172,95 TL yapıyor. RX 580'den daha iyiyse veya en azından eşitse mining için tercih edilecektir diye düşünüyorum. Değilse yine stok sıkıntısı yaşanmaya devam eder. Şimdi şöyle bir şeyde var bunlardan ne kadar sokulacak piyasaya? Daha görmeden hepsinin tükenmiş olma ihtimali de var. O yüzden ben 3-4 ay daha ekran kartlarının stok sorunun çözülmesini beklemiyorum.

275$ + KDV yazıyor. Yani birde KDV'si var. KDV'de eklenince şuan dolar 3,61 ve bu kurla 1172,95 TL yapıyor. RX 580'den daha iyiyse veya en azından eşitse mining için tercih edilecektir diye düşünüyorum. Değilse yine stok sıkıntısı yaşanmaya devam eder. Şimdi şöyle bir şeyde var bunlardan ne kadar sokulacak piyasaya? Daha görmeden hepsinin tükenmiş olma ihtimali de var. O yüzden ben 3-4 ay daha ekran kartlarının stok sorunun çözülmesini beklemiyorum.
Ben de 3 aya kadar araştırma yapıyorum. 3 ay sonra belki kartlar piyasada bol olursa başlayacağım. Aynen ben de senin gibi düşünüyorum. Mining kartların fiyatı oyuncu kartların fiyatıyla aynı olursa ve performans yönünden oyuncu kartları yine üstün olursa o zaman miningciler yine oyuncu kartlarına abanmaya devam edecektir. Bana göre performans yönünden mining kartların performansı oyuncu kartlarından düşük kalırsa bu fiyatlar tekrar revize edilmesi lazım . Bir mining kartın değeri bana göre KDV ile beraber 500-600 lira gibi olması lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı