ASUS Modemlerde Download Hızı Artırma

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. ASUS Modeminiz varsa, modeminizden "Kararlılık Ayarı" yaparak, varolan internetinizin Download hızını arttırabileceğinizi biliyor muydunuz? Ben ASUS DSL-AC51 modelini kullanıyorum. Ancak sizde daha üst bir model veya daha alt bir model varsa bile, yine de çoğu ASUS'un modemleri "Kararlılık Ayarı" özelliğini destekliyor.

Bu işlemi nasıl yapacağınızı, bu videomuzda anlattık;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google kendine gelsin izlerim videoyu. Şuan için erişim sağlayamıyoruz.

Kusura bakmayın hortlatıyorum ama videoya ulaşamıyorum başka bir kaynak var mı?

Siber saldırganlar sebebiyle kanalımı silmiştim. Bu sebeple videolarda doğal olarak silindi. Böyle olmasını istemezdim ama elimden bir şey gelmiyor maalesef.

Hocam bana bir yardımcı olabilir misiniz Discord hesabınız falan varsa, TTNET modemde 75MB download alıyorken ASUS AC51 modemde 40'ın üstüne çıkamıyorum.

Hocam SNR margin 2 dB yaptım ilk başta 50 MB hıza ulaştım en fazla, sonra 8 yaptım yine 40 MB.
Anlamadım farklı bir ayarı mı var acaba?

Size verilen paketten 50 Mbps sınırlama var o zaman. ISS'niz ile görüşmeyi deneyebilirsiniz.

Hocam haklısınız da benim anlamadığım TTNET modem ile 75mb/s nasıl alabiliyorum?

Geri
Yukarı