ASUS monitörde ışık sızması var

omer2222

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Vg249qr
Selam arkadaşlar, bu cihazı 4 gün önce dua değişim raporuyla birlikte İtopya mağazasından aldım ekran da ışık sızmalar mevcut bunu bahane edip iade etmek istiyorum sizce ışık sızması nedeniyle değişim yapıyorlar mı bilginiz var mı?

Dosya Ekleri

• 20231204_204557.jpg
    20231204_204557.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef kardeşim IPS panellerde bu durum mevcut buna back light bleeding yerine IPS glow demeyi tercih edip iade almıyorlar. 12 tane VG27AQZ değiştirmiş biri olarak çözüm bulamayıp marka ve panel değiştirdim. Şansını dene yine de.

Bu 2.ci değişen monitör ilk monitör de oyun sırasındayken ekran böyle gidecek gibi olup geri düzeliyor anlık 1 saniyeliğine yakalamak çok zor yani nasıl desem ekran parlaklığı sanki böyle kısılır gibi olup hemen aniden düzeliyordu 1 saniyeden daha az bir sürede oluyordu. Bu yüzden değiştirdiler şimdi aldığım 2.ci monitör de aynı sorun var gerçekten çok sinir bozucu bir şey ASUS'dan soğudum yemin ederim AOC markalar bile bundan daha iyi şunu kazasız belasız inşallah tekrar bir DUA raporu verirler de hemen iade edeceğim değişim yaptırmam bu defa illallah getirdi artık

Maalesef kardeşim IPS panellerde bu durum mevcut buna back light bleeding yerine IPS glow demeyi tercih edip iade almıyorlar. 12 tane VG27AQZ değiştirmiş biri olarak çözüm bulamayıp marka ve panel değiştirdim. Şansını dene yine de.

Bende de aynı modelde var şu an sağ altta ışık sızması değişim olsa da aynı sorun yine olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı