ASUS monitörün altında siyah çizgiler çıktı

17yo fpl

Hectopat
Gün içinde normal kullanımdayken bir anda siyah çizgiler çıktı. Görev çubuğunun orada şerit şeklinde kablo değiştirdim sorunum düzelmedi. Televizyona yansıttım. Televizyonda siyah çizgiler çıkmadı. Ekranın en üstünde pencere açınca altta yansıması gözüküyor. Sanki ekran kaymış gibi. Ne yapsam düzeltemedim. Monitör tuşlarındaki ayarlarda en boy ayarı yok. Ekran kartım güncel. Var mı başka çözüm önerisi? Garantisi de bitti maalesef.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-09-20 at 18.59.45.jpeg
    WhatsApp Image 2023-09-20 at 18.59.45.jpeg
    168,3 KB · Görüntüleme: 31
Gün içinde normal kullanımdayken bir anda siyah çizgiler çıktı. Görev çubuğunun orada şerit şeklinde kablo değiştirdim sorunum düzelmedi. Televizyona yansıttım. Televizyonda siyah çizgiler çıkmadı. Ekranın en üstünde pencere açınca altta yansıması gözüküyor. Sanki ekran kaymış gibi. Ne yapsam düzeltemedim. Monitör tuşlarındaki ayarlarda en boy ayarı yok. Ekran kartım güncel. Var mı başka çözüm önerisi? Garantisi de bitti maalesef.
Panelde sorun var gibi duruyor. Servisi ile konuşabilirsiniz. Fiyat olarak yüksek bir miktar söyleyebilirler ama. ASUS sitesinde canlı destek var. Gerekli yerden ulaşın durumu anlatın onlar yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı