ASUS mouse makro ayarları

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Kamu
Birçok markanın ayarları var fakat benimkini bir türlü bulamadım. Armoury crate indirdim. Orada makro bölümü var. Ne yaptıysam bir türlü beceremedim. Ayarlar kısmında gecikme yenileme vs. var. Tuş ataması falan nasıl yapılıyor. Daha önce kullanan veya bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Önce buradan cihazınıza gireceksiniz.
Ek Açıklama 2020-07-08 190702.png

Sonra da karşınıza çıkan bu ekrandan tuşlara farklı atamalar yapabilirsiniz.
Ek Açıklama 2020-07-08 190729.png

Önce buradan cihazınıza gireceksiniz.
Eki Görüntüle 610355

Sonra da karşınıza çıkan bu ekrandan tuşlara farklı atamalar yapabilirsiniz.
Eki Görüntüle 610356
Switch up ve down tuşlarına Z ve 1 tuşlarını atadım. Daha sonra macro kısmına gelip up ve down tuşlarına bastığımda Z ve 1 olarak gözüktü. Sonrasına ne yapmam gerekiyor. Knight online oynuyorum. Okçu makro skillerini ayarlamaya çalışıyorum. Kayıt ve ekle kısmı var. Gecikme süresi vs nasıl yapmam gerekiyor. Kusura bakma senide rahatsız ediyorum. Hakkını helal et

Kusura bakma seni de rahatsız ediyorum. Hakkını helal et.
Önemli değil, yardım için buradayız. :)
Daha sonra macro kısmına gelip up ve down tuşlarına bastığımda Z ve 1 olarak gözüktü.
Bu yaptığınız işlem aslında pek de gerekli değildi. Fakat tuş atamalarınız başarıyla gerçekleşmiş. Artık o tuşlara o profilde bastığınız zaman atadığınız komutlar yerine getirilecek.

Macro kısmı ise şu işe yarıyor: Bir tuşa birden fazla komut atıyorsun. Mesela o tuşa bastığın zaman "1234567890" yazması gibi.

Evet oyuna girdiğimde o tuşlara basınca önce mob seçiyor sonra atak yapıyor. Peki bu kendi kendine oynayanlar var. Sabahtan akşama kadar makro ile oynuyorum diyor adam. O nasıl oluyor. Ben onu yapmak istiyorum. Yani ben bu atamaların kendi kendisine atak yapmasını istiyorum.

Tuşa sürekli basılıyormuş gibi gösteren bazı programlar var. Onlarla yapıyor olabilirler. Oyunu hiç oynamadım kesin bir cevap veremeyeceğim. Fakat ban yeme ihtimaliniz olabilir, hangi programı kullandıklarını sorun. Ben bunu bulabildim.

Tuşa sürekli basılıyormuş gibi gösteren bazı programlar var. Onlarla yapıyor olabilirler. Oyunu hiç oynamadım kesin bir cevap veremeyeceğim. Fakat ban yeme ihtimaliniz olabilir, hangi programı kullandıklarını sorun. Ben bunu bulabildim.
ban riski yok. hapis cezası var. o da eğer gm'lere denk gelirsen. gelmezsen sıkıntı yok. gelsen bile pc başında olduğun sürece oyunu durdurabilirsin. Çok sağ ol yardımların için :)

Birçok markanın ayarları var fakat benimkini bir türlü bulamadım. Armoury Crate indirdim. Orada makro bölümü var. Ne yaptıysam bir türlü beceremedim. Ayarlar kısmında gecikme yenileme vs. var. Tuş ataması falan nasıl yapılıyor. Daha önce kullanan veya bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Kardeşim şu makroyu kullanmayın sizin yüzünüzden oyundan zevk alamıyoruz. Adam gibi çıkın oyuna korkuyorsanız da böyle işlere hiç karışmayın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı