Asus, MSI ve Acer SSD & HDD ekleme

CrossBench

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.
Hepsiburada'da KDV indirimi başladı an itibariyle.
Bende alabileceğim ürünlere bakıyorum fakat sıkıntılarda olmuyor değil.

Asus FX553VD-DM310 Intel Core i5 7300HQ 8GB 256GB SSD Fiyatı
Acer VX5-591G-56B1 Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı
MSI GV62 7RD-1617XTR Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı

Yukarıda verdiğim 3 üründen birini alırsam birinde HDD, diğer ikisinde SSD yükseltmesi yapmak gerekiyor. Ben hangisinde M.2 slotu olduğunu bilmiyorum. Hatta daha önemlisi kendim yükseltme yaparsam garantiden çıkıp çıkmayacağını öğrenmem gerekli. Birkaç haftadır öğrenemedim bu konuları. Bende sizlere sormak istiyorum.
Umarım yardımcı olursunuz bu indirim bitmeden.
Herkese şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.

İndirimler bitmeden bir cevap gelseydi keşke.

Hepsiburada'dan bilgi alamadım. MSI yetkili servisinide aradım fakat ulaşamadım ne yazıkki.

Acer'ı bilmem ama MSI bu tür yükseltmelere cihaza zarar verilmediği sürece göz yumuyor diye biliyorum.

Benzer şeyi demişti biri bana. Fakat MSI cihazlarında alt kapaktaki vidalar sökülürken bir tanesinin üstünde etiket olur. O vidayı çıkarmak için delmek gerekiyor o etiketi. Bunu söylediğimde sıkıntı olmaz zarar vermediğin sürece dedi.

Msi notebook’a HDD dahil olup SSD yükseltmesi yapılabiliyor mu? Bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı