ASUS N53SN Sierra Kernel Panic

Junkii

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Bitirme projesi olarak iOS uygulaması geliştirmem gerektiği için Mac OS işletim sistemine ihtiyacım var. Technopattaki yönergeleri takip ederek Asus N53SN bilgisayarım Sierra sürümünü kurabildim. Ancak kurduktan sonra Wifi, Ekran kartı ve Ses driverlarında sorun yaşıyorum. Gerçi bütün bir gece Wifi kurulumu için uğraştım sonunda kurdum ancak şimdide herhangi bir ağ görmüyor :D

Neyse benim asıl sorunum şu bu 3 driver kurulumu ile ilgili kext'leri yükleyip yeniden başlat yaptığım zaman bir daha işletim sistemi açılmıyor. Açılma sırasında her denediğimde farklı hatalar verse de hangisiyle uğraşırsam uğraşayım bir hata kesin veriyor. Birkaç saat önce tekrar baştan Sierra kurdum ekran kartı, ethernet ve wifi driverını yükleyip yeniden başlat yapınca şu şekilde hata verdi.

B8VYWL.jpg

i7 2630QM İşlemci
Intel HD3000 Ekran kartı / Ayrıca GT530 var. Ancak onun çalışmaması sorun değil benim için.
6gb DDR3 Ram
Wifi AR9285

*Dip Not: Sierra hariç internette başarılı kurulum yapıldığı ilgili konular, videolar gördüm. Belki benim sorunum Sierradan yanadır diye şu anda El Capitan'ı da indiriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı