Asus N550JK Intel 4700HQ HD Graphics 4600 Yosemite Ekran Kartı Tanıtma

Arkadaşlar bir sorun daha var pil, ekran parlaklığı ve klavye ışığını nasıl ayarlayacağım yardımcı olabilir misiniz? Pil için VoodooBattery yüklemeye çalışınca kernel panic alıyorum.

Hesaba girişte hata veriyorsa önce ethernet ve wireless adaptörlerini komple kaldırıp önce etherneti daha sonra da wirelessı tanıtman gerekiyor. Daha sonra library/preference/systemconfiguration içindeki networkinterfaces.plist dosyasını silip yeniden başlatınca çözüldü bende.

Hocam internete usb wireless adaptörü ile bağlanıyorum. Adaptör ile ilgili ne varsa kaldırdım, ethernet için kext yükledim ama etherneti tanıtamadım. Rica etsem ethernet için kullandığınız driverı atabilir misiniz

Bu arada pili hallettim dediğin gibi teşekkürler. Şimdi etherneti deneyeceğim ardından sonucu yazarım eksik olan bir o kaldı rehber için :D Bu forumda senin kadar kimse yardımcı olmadı tekrar teşekkürler :D

Abicim benim :D Bu sorun da çözüldü rehberde özellikle ismini belirteceğim helal olsun :D :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı