ASUS N550JV laptopa enerji geç geliyor

MarcusKane

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Strix X570-F | R7 5800X | 32GB 3200 Ram | RTX 3070ti Suprim X
Meslek
Endüstriyel Tasarım
Konu başlığında da belirttiğim gibi, Notebook güç düğmesine basıldıktan sonra yaklaşık 10-15 saniye boyunca bekliyorum. Bu süreçte sadece güç düğmesinin ışığı yanıyor. Sonrasında cihaz kendine geliyor ve açılıyor fakat aynı cihazdan çalıştığım ofisteki bir arkadaşımda da var. Onda böyle bir durum yok. Hemen ASUS yazısını görüyoruz onun cihazında. Bunun haricinde cihazı kullanırken herhangi bir problem yaşamıyorum tek sıkıntısı bu. Konu ile ilgili bilgi ve tecrübeleriniz varsa neden kaynaklanabileceği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Daha açık olması adına aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.

Açık hocam. Bios'dan ziyade elektrikle ilgili olabilir diye düşündük biz ama bilemedik. Acaba anakartı ile ilgili bir problem olabilir mi?

Onu çok daha önce denemiştim zaten. Yine denedim. Sonuç hüsran. Bir değişiklik yok.

Buyrun;

IMG_9315.jpg
IMG_9316.jpg
IMG_9317.jpg
IMG_9318.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı