Asus n550jv Yosemite bootloader sorunu

Bootloader ekranında options - theme kısmında yüklü olan temalar yazar. Sende hangisini kullanmak istiyorsan adını yazacaksın. Kalıcı olması için Clover configurator ile config.plist dosyanı aç ve oradan boot kısmında ilgili kısımdaki tema ismini değiştir.
Yeni tema kurmak için (ismini yanlış hatırlamıyorsam) Clover Theme Manager gibi bir program vardı. Doğrudan istediğin temayı seçip , kur diyorsun.

Bootloader ekranında options - theme kısmında yüklü olan temalar yazar. Sende hangisini kullanmak istiyorsan adını yazacaksın. Kalıcı olması için Clover configurator ile config.plist dosyanı aç ve oradan boot kısmında ilgili kısımdaki tema ismini değiştir.
Yeni tema kurmak için (ismini yanlış hatırlamıyorsam) Clover Theme Manager gibi bir program vardı. Doğrudan istediğin temayı seçip , kur diyorsun.

Hocam bir sorum daha var. Ben yosemite yükledim ancak PC'yi açtığımda boot tuşuna basmasamda clover boot menü açiliyor. Ben direk Win 8.1 açılmasını istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer UEFİ olarak kurduysan ;
Bios'a gir. Boot menüsü altında First boot device kısmını Windows boot manager olarak ayarla. Her açılıta direk windows açılır. Eğer Windows'u UEFİ kurmadıysan bu seçenek olmayabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı