ASUS N551JW termal macun ve temizlik ne kadar tutar?

DragonKnight21

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ASUS N551JW bir laptopum var. Yaklaşık sanırım 7 senedir benimle...

ASUS N551JW için termal macun ve temizlik yaptırmam doğru olur mu? Fiyatlar değişkendir fakat bilgim olmadığı için kazıklanmak istemiyorum. Ortalama iş parası nedir? Serviste mi, yoksa yakınımda herhangi bir yapan yerde mi yaptırmam doğru olur? (Garantisi bitmiş durumda.)
Teşekkür ediyorum, esenlikler dilerim.

Özellikler:

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ASUS N551jw bir laptopum var. Yaklaşık sanırım 7 senedir benimle...

ASUS N551jw için termal macun ve temizlik yaptırmam doğru olur mu? Fiyatlar değişkendir fakat bilgim olmadığı için kazıklanmak istemiyorum. Ortalama iş parası nedir? Serviste mi, yoksa yakınımda herhangi bir yapan yerde mi yaptırmam doğru olur? (garantisi bitmiş durumda.)
Teşekkür ediyorum, esenlikler dilerim.

Özellikler:

Eki Görüntüle 1176784

50-100 TL arasın da yaparlar diye düşünüyorum.
İşinin ehli birine yaptırman çok doğru olur, piyasada bilgisayarcıyım diye dolanan çok kişi var hem parandan oluyorsun hem de yarım yamalak iş yapıyorlar.
Kullanıma bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl aralıklarla bakımını yaptırman gerek. (kullandığın ortam ve kullanma sıklığı fark eder.)

50-100 TL arasın da yaparlar diye düşünüyorum.
İşinin ehli birine yaptırman çok doğru olur, piyasada bilgisayarcıyım diye dolanan çok kişi var hem parandan oluyorsun hem de yarım yamalak iş yapıyorlar.
Kullanıma bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl aralıklarla bakımını yaptırman gerek. (kullandığın ortam ve kullanma sıklığı fark eder.)
peki daha yüksek hafızalı ssd ile değiştirebilirler mi? şuan ki 128 gb daha yüksek takabilirler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı