Asus n551jw The Division FPS ve akıcılık sorunu

mehmetalp01

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Laptobum i7 4720 hq gtx960m 16 gb ram saçma sapan şekilde fps düşüşleri oluyor. The division adlı oyunu low'da full çözünürlükte 30'a kadar fps düşüyor fps 45'de olsa akıcılık olmuyor. Feforce experience'nin onerdigi 1300 çözünürlükte düzeliyor ama onun bir kademe üstü çözünürlükte oynatsam full çözünürlükteki fps'yi veriyor ilk defa laptop kullanıyorum ama denetim masasından oyun içinden her sey low'da belki sıcaklıktandır diyerek soğutucu bile aldm lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler. @Recep Baltaş sizden de rica ederim sizin de yorumunuz çok önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap verdiğin için teşekkürler.Tekrar söyleyeyim oyunu içinden ve denetim masasından hersey yüksek performansta ge force experience nin 2.11.3.6 beta sından kaynaklanıyormuş 2.11.3.5 full sürümü indirip kurdum 40-45 fps alıorm fakat hafif kasma hissi veriyor ve bu fifa 16 dada maçı normal oynarken sıkıntı yok ama atak yani pozisyon bittikten sonra bi video geçişi olur oyuncuyu yakından felan gösterir orada fps düşüyor neyden oluyor bilmiyorum ama bunu burada çözemezsem oyunu ssd ye atıp deneyeceğim yada fabrika ayarıyla sıfırlayıp ondada olmazsa garantiye göndereceğim şimdiden teşekkürler @Göksel Gündüz

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı