Asus N552-VW FW149T tepki vermeme sorunu

aademirciogluu

Kilopat
Asus N552-VW FW149T model dizüstü bilgisayarımda batarya ölmüş olduğundan dolayı aygıt yöneticisinden pili devre dışı bırakıp kullanıyordum. Böyle yapmayınca performans farkı yaşıyordum. Yaklaşık 1 yıl böyle kullandım. Telefonumu da bilgisayara çok kez bağladım. Ancak bu defa telefonumu bilgisayara bağlamak istediğimde bilgisayar telefonumu tanımadı, tam ben neden oldu acaba derken aniden kapandı. Alttaki pil ışığı şarja taktığımda yanıyor fakat güç tuşuna bastığım anda bile ondan başka hiçbir ışık yanmıyor. Hiçbir tepki yok. Harici diskimdeki bilgilerin bir kısmının yedeği yok. O kısım yeni ve oldukça önemli benim için. Neler yapabilirim? Ne olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevzu diskteki verilerse, onları makineyi açarak alabilirsin. Diğer konu biraz karmaşık olabilir. Bataryası ölüyse muhtemelen eski ve garantisi bitmiştir. Herhangi bir tamirciye götürsen muhtemelen anakart yanmış teşhisi koyup katmerli bir onarım ücretiyle karşı karşıya kalacaksın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı