Asus N552vw El Capitan Kurulumda missing bluetooth Hatası

solam

Hectopat
Daha fazla  
Sistemimde İntel İ7 6700HQ işlemci, Nvidia 960m, İntel HD530 bulunmakta. MacOs bölümündeki rehberlerin hepsini okudum ve bulunan El capitan sürümünü indirdim. USB'ye yazdırıp format attığımda "missing bluetooth" hatası alıyorum. Tekrar forumda araştırdığım üzere grafik kartı sorunu olduğunu gördüm. Rehberler vasıtasıyla Transmac ile USB içine baktım fakat zaten sitedede belirtildiği gibi içinde herhangi bir grafik kext dosyası bulunmuyor. Nv_disable komutuyla işlem yapmaya çalıştım fakat bu komutun zaten varsayılan biçimde girilmiş olduğunu gördüm. Daha sonrasında fix display ile denedim, -x komutuyla denedim, inject seçeneklerinde değişiklikler yaparak denedim fakat bir türlü başaramadım. Forumdaki skylake kurulum rehberinde gerekli BIOS ayarları yaptım. Yani şuan için elimde yapabilecek birşey kalmadığı halde hala bu sorunu almaktayım. Hata zaten sabit bir hata fakat ben yinede fotoğraf atayım. Yardımlarını bekliyorum.

5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı