Asus n55s World of Tanks'te Nvidia Harici Ekran Kartını Çalıştırma

Romeo1447

Hectopat
Daha fazla  
Benim asus n55s laptobum var. Bunun 2 tane ekran karti var. Dahili intel ve harici nvidia gt555m. Ne yaptiysam world of tanks oyununda nvidia gt555m'i calıstıramadım. Ounu acıyor arayuz gelince masaustune atıyor ve sag altta versiyon yanıt vermiyor ve bu durumdan kurturuldu diye hata veriyor. Ekran kartinin driveri ama program ekle kaldirdan driveri kaldirinca nvidia'nın intel dahili ekran karti ile dusuk FPS'de dusuk grafiklerde oyun calısıyor. Benim sorunun bu yaptiklarim ise sunlar, PC format attik driverlerini kurduk olmadi. Directx 11 kurdum olmadi. Nvdia'nin sitesinden driverini kurdum olmadi fanı degiştirdm isınmadan dolayı diye gene olmadi. Guc seceneklerinden ayarladım gene olmadi normalde nvidia experince programi ile optimize ettigimde oyunu grafikleri program kendisi acıyor ve arastirmalarima gore orta grafiklerde bu oyunu oynayabiliiyor olmam lazm işin icinden cıkamadm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı